• Zobacz więcej
Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

Kapituła Konkursu „Sołtys Roku” wyłoniła laureatów dziewiętnastej edycji Konkursu „Sołtys Roku”. Równorzędne tytuły „Sołtys Roku” otrzymują:

Dziś i jutro polskiego rolnictwa

Dziś i jutro polskiego rolnictwa

O tym, jaki jest stan polskiego rolnictwa, jakie w nim zaszły zmiany od naszego wejścia do UE i z jakimi problemami ono się boryka oraz jakie...

Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

Dziesięć wsi odebrało certyfikaty uczestnictwa w Sieci Najciekawszych Wsi. Są to miejscowości gminne: Gniewino, Istebna, Jemielnica oraz wsie:...

  • Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

    Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

  • Dziś i jutro polskiego rolnictwa

    Dziś i jutro polskiego rolnictwa

  • Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

    Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

kwiecien2021

aronia ckierki

6RsuVjqg

 

info pre3

egazeta1kiosknexp

 

akte2

Targi AGROTECH 2020 - innowacje, cyfryzacja i …nowy termin

Od 19 do 21 czerwca w Targach Kielce odbędą się 26. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie rolnicze w Polsce. 
 
Największa wystawa w Polsce
- Nikogo nie trzeba przekonywać, że AGROTECH w Targach Kielce to największa w Polsce i licząca się w Europie, wystawa techniki rolniczej, organizowana w halach wystawienniczych. Warto wiedzieć, że Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to także największa wystawa targowa w kraju, spośród wszystkich branż gospodarki. Liczby mówią same za siebie: rekordowa powierzchnia w roku 2019 - ponad 66 000 metrów kw. i ponad 75 000 zwiedzających. Wszechstronna, międzynarodowa ekspozycja i przeszło 750 wystawców z 21 krajów świata to kolejny atut targów AGROTECH w Kielcach- mówi Grzegorz Figarski, Dyrektor Projektu. Od ponad ćwierć wieku wydarzenie wpisuje się w historię i tradycję polskiego rolnictwa. Targi przedstawiają kompleksowo nowinki techniki rolnicze, gromadzą światowych liderów rynku, a polskim rolnikom wytyczają drogę rozwoju dla ich gospodarstw- tych rodzinnych i wielkoobszarowych.
 
Liderzy rynku w Kielcach
Światowi oraz polscy liderzy rynku rolniczego przywiozą setki maszyn-sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin – słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019. Swoją obecność potwierdzili najwięksi rynkowi gracze. Ekspozycję będzie można podziwiać w halach oraz na terenie zewnętrznym kieleckiego ośrodka.
 
Influencerzy rolniczy
Podobnie jak w ubiegłym roku na AGROTECH zjadą blogerzy i youtuberzy rolniczy. Internetowych ulubieńców będzie można spotkać podczas 3 dni wydarzenia. W niedzielę influencerzy spotkają się ze swoimi widzami podczas konferencji youtuberów.

targi 2020

 
Opinie wystawców Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 19-21 czerwca 2020
 
Seweryn Borkowski- Krukowiak. 25 raz jesteśmy na targach i uważam, że to jest w ogóle fenomen targów polskich. Cały czas są tłumy- od początku dnia, praktycznie do zamknięcia wystawy. Rolnicy przychodzą z konkretnymi pytaniami. Będziemy tutaj „do końca świata i o jeden dzień dłużej”
Tomasz Wyciszkiewicz Rol/ex . Jako firma Rol/ex jesteśmy na targach AGROTECH w Kielcach już po raz szósty. Stale rozwijamy i zwiększamy nasze stoisko. Jeżeli chodzi o frekwencję zwiedzających jest zwyżkowa, także jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa w targach.
 
Wojciech Bury „Bury” Maszyny Rolnicze. Jesteśmy zadowoleni z targów- są bardzo profesjonalnie zorganizowane.
 
Zobacz, jak wyglądały targi AGROTECH w ubiegłym roku:
 

Targi Kielce