• Zobacz więcej
Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

Kapituła Konkursu „Sołtys Roku” wyłoniła laureatów dziewiętnastej edycji Konkursu „Sołtys Roku”. Równorzędne tytuły „Sołtys Roku” otrzymują:

Dziś i jutro polskiego rolnictwa

Dziś i jutro polskiego rolnictwa

O tym, jaki jest stan polskiego rolnictwa, jakie w nim zaszły zmiany od naszego wejścia do UE i z jakimi problemami ono się boryka oraz jakie...

Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

Dziesięć wsi odebrało certyfikaty uczestnictwa w Sieci Najciekawszych Wsi. Są to miejscowości gminne: Gniewino, Istebna, Jemielnica oraz wsie:...

  • Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

    Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2020

  • Dziś i jutro polskiego rolnictwa

    Dziś i jutro polskiego rolnictwa

  • Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

    Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

kwiecien2021

aronia ckierki

6RsuVjqg

 

info pre3

egazeta1kiosknexp

 

akte2

Centralne Targi Rolnicze 2020

Już po raz czwarty na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego – Ptak Warsaw Expo, odbędą się Centralne Targi Rolnicze – Największe Targi Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 stycznia – 02 lutego 2020 roku.
Honorowy Patronat nad targami objęła Grupa Kapitałowa ORLEN.
Tegoroczna edycja Wydarzenia, podobnie jak te wcześniejsze, organizowane są pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Środowiska. Centralne Targi Rolnicze dają doskonałą możliwość podejrzenia nowoczesnych produktów, rozwiązań i usług dedykowanych temu sektorowi. 

Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Wśród nich zawody Puchar Polski Agro Strongman, podczas których zaprezentują swoją siłę, znani i szanowani w branży zawodnicy: Dariusz Wejer, Robert Cyrwus, Konrad Karwat, Maciej Hirsz, Robert Kropek, Mariusz Dorawa i Michał Kopacki. Nad wszystkim czuwać będzie dwóch najlepszych sędziów: Mariusz Pudzianowski i Mateusz Ostaszewski.

Pierwszy w Polsce Festiwal Youtuberów Rolniczych „Agrocon” jest kolejną z atrakcji, przygotowaną dla Odwiedzających. Wezmą w nim udział: Mateusz Misiak, Michał Nowacki, Ewa Szczepaniak, Grzegorz Bardowski, Magdalena Urbaniak, Łukasz Pergoł i Piotr Kaliski.
Centralne Targi Rolnicze jak co roku będą doceniać innowacyjne produkty eksponowane na targach. Zwycięzcy zostaną uhonorowani prestiżowymi statuetkami Złotego Żurawia Rolnictwa.

 

crt 20a2 

Myślicie, że to już wszystko?! Nic bardziej mylnego! Wraz z Polska Press, która jest pomysłodawcą i organizatorem plebiscytu „Mistrzowie Agro”, przygotowano galę, na której wręczone zostaną prestiżowe tytuły i nagrody zwycięzcom ogólnopolskiego głosowania w następujących kategoriach:

• Rolnik Roku Polski 2019
• Sołtys Roku Polski 2019
• Gospodyni Roku Polski 2019
• Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2019
• Sołectwo Roku Polski 2019
• Gospodarstwo Agroturystyczne Roku Polski 2019
 

Centralne Targi Rolnicze są doskonałą okazją do spotkań biznesowych i nawiązania nowych kontraktów czy podtrzymania istniejących. Ptak Warsaw Expo stwarza unikatową i nowatorską, dedykowaną strefę Hosted Buyers, w której uczestnicy targów mogą umówić się na spotkania biznesowe 1:1.

W programie targów nie mogło zabraknąć Wieczoru Wystawców, gdzie przedstawiciele branży będą mogli spotkać się w nieformalnej atmosferze, zjeść coś dobrego i wysłuchać koncertu gwiazdy wieczoru – CZADOMAN’a.
 

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej, dostępnej pod adresem: https://centralnetargirolnicze.pl/ oraz na Facebookowym i Instagramowym profilu CTR.