• Zobacz więcej
Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2019 wybrani!

Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2019 wybrani!

Na posiedzeniu w dniu 18 czerwca 2020 roku Kapituła Konkursu „Sołtys Roku” wyłoniła laureatów 18. edycji Konkursu „Sołtys Roku”. Równorzędne...

Dziś i jutro polskiego rolnictwa

Dziś i jutro polskiego rolnictwa

O tym, jaki jest stan polskiego rolnictwa, jakie w nim zaszły zmiany od naszego wejścia do UE i z jakimi problemami ono się boryka oraz jakie...

Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

Dziesięć wsi odebrało certyfikaty uczestnictwa w Sieci Najciekawszych Wsi. Są to miejscowości gminne: Gniewino, Istebna, Jemielnica oraz wsie:...

 • Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2019 wybrani!

  Laureaci Konkursu Sołtys Roku 2019...

 • Dziś i jutro polskiego rolnictwa

  Dziś i jutro polskiego rolnictwa

 • Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

  Najciekawsze Wsie z certyfikatami!

kwiecien 2020

TRAINER baner-450-x-100-mm 2

kolagen

6H1CK1De

agrotech 2020 zmiana terminu

akte2

Zainwestuj w swoje gospodarstwo podczas Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie

logo agro-park jpg

X edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się w Lublinie w dniach 4-5 marca 2017 roku. Dwudniowe wydarzenie pomaga firmom z branży rolniczej podtrzymać kontakty sprzedażowe z dotychczasowymi klientami. Umożliwia też prezentację nowości w różnych sektorach rolniczych.

Targi Rolnicze AGRO-PARK to spotkanie profesjonalistów z branży rolniczej, czyli właścicieli i osób zarządzających gospodarstwami rolnymi z przedstawicielami przedsiębiorstw, którzy chętnie udzielają porad na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt. – Sukces poprzedniej edycji sprawił, że tegoroczna odsłona Targów AGRO-PARK cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony wystawców. Powierzchnia ekspozycyjna stale rośnie. Udział w wydarzeniu potwierdzili czołowi liderzy w branży. Wśród wystawców pojawią się również nowe firmy – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Jubileuszowa odsłona Targów AGRO-PARK wywrze pozytywne wrażenie na odwiedzających. Naprawdę warto rozpocząć sezon rolniczy właśnie w Lublinie – dodaje.

Niebawem też rusza długo wyczekiwany przez rolników program PROW. Właściciele gospodarstw, którzy się do niego zakwalifikują mogą dokonać inwestycji w nowy sprzęt. Targi Rolnicze AGRO-PARK to doskonała okazja do ostatecznego wyboru asortymentu niezbędnego w prowadzeniu gospodarstwa i jego zakupu w promocyjnych cenach. Tym bardziej, że wystawcy przygotowali liczne promocje dla gości targowych. Przykładowo firma BIN oferuje specjalny rabat na zakup silosów płaskodennych.

Konkurs „Produkt Roku"

Targi AGRO-PARK w Lublinie to miejsce spotkań, rozmów, pokazów innowacyjnych maszyn i urządzeń, produktów i usług dla rolnictwa. To również możliwość promocji wśród profesjonalnej publiczności. Ważnym elementem wspierającym obecność firm rolniczych na Targach AGRO-PARK jest wyróżnienie w konkursie „Produkt Roku na Targach AGRO-PARK 2017". Do konkursu mogą być zgłaszane produkty będące eksponatami na stoiskach targowych, które odznaczają się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę również innowacyjność, ekonomiczność produktu, oddziaływanie na środowisko, a także funkcjonalność eksponatu i jego estetykę. Wyróżnienia zostaną przyznane w trzech kategoriach: maszyny uprawowe, maszyny dla hodowli oraz nasiona, chemia, narzędzia i usługi dla rolnictwa. Termin zgłoszeń mija 15 lutego 2017 roku.

Topowe marki w Lublinie

Największym atutem Targów AGRO-APRK jest zwiększająca się z roku na rok liczba wystawców i tym samym rosnący zakres oferty wystawienniczej. Rolnicy, przygotowania do zakupu nowego sprzętu, mogą zacząć ze znacznym wyprzedzeniem. Tym bardziej, że podczas najbliższej odsłony wydarzenia wśród wystawców pojawi się silna grupa polskich producentów, importerów i dystrybutorów maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów, jak i przechowywania plonów. Osoby poszukujące nowych rozwiązań w zakresie wyposażenia inwentarskiego, opryskiwaczy, pras i sieczkarni również będą zadowolone. Część ekspozycji będzie poświęcona gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt. Swoją obecność na Targach zapowiedziały również firmy oferujące wyposażenie inwentarskie, sprzęt do warsztatów czy części do maszyn. Na stoiskach wystawców będzie można porównać 20 czołowych marek ciągników, czy kilkudziesięciu producentów agregatów uprawowych i opryskiwaczy.

Tuż przed szczytem prac polowych

W przypadku Targów AGRO-PARK znaczenie ma ich termin. Najwięcej prac polowych rozpoczyna się w drugiej połowie roku, dlatego marzec to idealne rozwiązanie. Rolnicy, tuż przed szczytem sezonu, mogą w spokoju rozważyć przyszłe inwestycje. Dwudniowe święto to także bardzo dobra okazja do nauki dla młodzieży ze w szkół rolniczych, która prócz bogatej ekspozycji będzie też mogła przyglądać się konkursowi „Precyzyjny Gospodarz". Organizatorem pokazów jest portal rolniczy Gospodarz.pl. Rolnicy, którzy przyjadą do Lublina w grupie liczącej minimum 12 osób mogą liczyć na dofinansowanie podróży. Zgłoszenia należy dokonać do 1 marca na stronie internetowej www.agro-park.pl.

Kolejna odsłona imprezy organizowana jest przez Targi Lublin oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Więcej informacji na www.agro-park.pl

 • targII-16
 • targII-41
 • targII-50
 • targII-71
 • targII-78
 • targII-84
 • targII-88