mntr2017
Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys Roku”!

Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys Roku”!

Już od 1 stycznia 2018 r. można nadsyłać zgłoszenia do Konkursu „Sołtys Roku 2017”. Karta złoszeniowa - plik .doc Regulamin konkursu - plik...

Od podstaw

Od podstaw

Dobiegał koniec 1992 roku. Pracowałam wtedy w redakcji ogólnopolskiej, wysokonakładowej i opiniotwórczej gazety „Nowy Świat” z siedzibą w...

Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

Nowy adres:„Gazeta Sołecka”ul. Puławska 3 lok. 2,  02-515 Warszawa

  • Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys Roku”!

    Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys...

  • Od podstaw

    Od podstaw

  • Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

    Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

gru2017

STYLBET reklama maa
baner int 450-x-100px internetowy

Eko tech 450x100 web

agrotech las 450x100

superdeoa

 

akte2

AGRO-PARK – z pasji dla rolnictwa

VIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez, stanowiąc miejsce spotkań rolników z Polski Południowo-Wschodniej oraz sąsiadów zza wschodniej granicy, odbędzie się jużw dniach 7-8 marca 2015 roku na ternie Targów Lublin.

trap

– Targi Rolnicze AGRO-PARK to bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej umożliwiające nawiązanie kontaktów sprzedażowych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych konferencjach czy warsztatach – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony MTP. Udział w targach to także niepowtarzalna okazja by spotkać znakomite grono profesjonalistów z branży oraz zasięgnąć porad na temat najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy chowie zwierząt.

Targi z potencjałem
AGRO-PARK to wydarzenie o ogromnym potencjalne, które rozwija się bardzo dynamicznie. Potwierdzają to wyniki edycji 2014. – 17.000 m2 ekspozycji, blisko 200 liderów z branży rolniczej, 18.000 odwiedzających, 21 światowych marek ciągników – wylicza Łukasz Rachubiński. – To tylko kilka przykładów potwierdzających rangę wydarzenia. O jego skali świadczy też 20 proc. wzrost liczby zwiedzających, który odnotowaliśmy w stosunku do edycji z 2013 roku – dodaje. Jak widać AGRO-PARK ustabilizował swoją pozycję na rynku wydarzeń dedykowanych sektorowi rolniczemu. Dotychczasowy sukces wydarzenia to wynik przemyślanej strategii projektu, profesjonalizmu organizatorów oraz skutecznej promocji.
Wiosna w branży rolniczej
Wraz z nastaniem kalendarzowej wiosny Lublin, dzięki firmom prezentującym ofertę na 2015 rok, stanie się mekką branży rolniczej, miejscem, które wprowadzi rolników w nowy sezon, ukazując najświeższe trendy, a także nowinki technologiczne. Nowy termin targów to odpowiedź na sugestie rolników, producentów, importerów maszyn i urządzeń rolniczych. – Mając na uwadze opinie z branży rolniczej, czas inwestycji w niezbędny sprzęt przed zbliżającym się sezonem oraz to, by AGRO-PARK nie kolidował z rozpoczęciem prac polowych, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu na wionę – wyjaśnia Łukasz Rachubiński. W miejscu tym należy podkreślić, że współorganizatorem wydarzenia obok Targów Lublin oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich została także Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, partner posiadający bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie.
Nowoczesna infrastruktura, sprawny serwis
AGRO-PARK to wydarzenie wspomagające rozwój i promocję polskiego rolnictwa. To  doskonały czas na poszukiwanie nowych rozwiązań, czerpanie inspiracji, zdobywanie wiedzy i spotkania ze znanymi w kraju autorytetami. Udział w targach daje przedsiębiorcom wiele nowych możliwości. Silną stroną zbliżającej się edycji będzie nie tylko bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, ale również interesujący program merytoryczny, który przykuje uwagę sektora rolniczego. Do dyspozycji wystawców będzie nowoczesna infrastruktura targowa, komfortowe warunki wystawiennicze, sprawny serwis techniczny oraz bezpłatny parking dla tirów. Pawilony zostaną podzielone tematycznie, co ułatwi zwiedzającym  dotarcie do interesujących ich sektorów rolnictwa. Firmy, które wezmą udział w targach mogą liczyć na elastyczną ofertę dostosowaną do ich potrzeb i możliwości.
– Dla wystawców aspekt biznesowy targów i nawiązanie kontaktów handlowych to priorytet. Dlatego zadbamy o obecność fachowej publiczności – zapewnia Łukasz Rachubinski. –Liczymy, że dzięki wysokiemu poziomowi merytorycznemu i organizacyjnemu wydarzenia targi odwiedzi ponad 20.000 profesjonalistów – podsumowuje.
Dla zwiedzających
Organizatorzy przygotowali wiele innowacji dla zwiedzających, które z pewnością ich usatysfakcjonują. Goście targowi mogą liczyć na bogatą ofertę przedstawioną przez wystawców oraz powiększenie ekspozycji o ponad 3.000 m2.  Nowością podczas przyszłorocznej edycji będzie prezentacja używanych maszyn rolniczych. Profesjonaliści uczestniczący w targach będą mogli wziąć udział w cyklu szkoleń i warsztatów. Na uwagę zasługuje również fakt, iż grypy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie przejazdu do Lublina.  Zwiedzający będą mieli do swojej dyspozycji nowy parking znajdujący się na terenie nowego stadionu miejskiego w odległości ok. 400 m od Tragów Lublin.
Patronat honorowy nad VIII edycją Targów Rolniczych AGRO-PARK objął Pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

targi14