gits2
Ostatnie dni naboru do ogólnopolskiej akcji Masz Głos

Ostatnie dni naboru do ogólnopolskiej akcji Masz Głos

Uczestniczki i uczestnicy akcji prowadzą działania, które zmieniają ich otoczenie – organizują miejsca spotkań, nadają ulicom nazwy, wprowadzają...

"Poradnik radnego i sołtysa"

– doskonały  prezent na Dzień Sołtysa Możesz zamówić pod tym adresem : zamówienie

Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

Nowy adres:„Gazeta Sołecka”ul. Puławska 3 lok. 2,  02-515 Warszawa

  • Ostatnie dni naboru do ogólnopolskiej akcji Masz Głos

    Ostatnie dni naboru do ogólnopolskiej...

  • "Poradnik radnego i sołtysa"

  • Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

    Uwaga! Zmiana adresu redakcji!

10 17

STYLBET reklama maa
baner int 450-x-100px internetowy

superdeoa

 

akte2

Konferencja dot. zatrudniania osób niepełnosprawnych – Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji pt. „Osoby niepełnosprawne jako ważny potencjał rozwoju lokalnego rynku pracy”, która odbędzie sięw dniu 7 listopada 2014 r. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie przyul. Marszałkowskiej 94/98 w godzinach 10.00 - 15.00 (rejestracja uczestników/czek rozpocznie się o godzinie 9.00).

 
Konferencja organizowana jest w ramach realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Fundacją Aktywizacja projektu systemowego pt. „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskichi małomiasteczkowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom/czkom tematyki sytuacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych oraz ich dużego potencjału możliwego do wykorzystania na lokalnym rynku pracy. Podczas spotkania zostaną przedstawione liczne zagadnienia związane z wprowadzaniem na rynek pracy osób z niepełnosprawnością zarównoz perspektywy krajowej, jak i międzynarodowej. Społeczna odpowiedzialność biznesu i administracji w zarządzaniu różnorodnością omówiona zostanie na przykładzie rozwiązań skandynawskich. Przedstawione zostanie również zagadnienie telepracy jako skutecznego instrumentu aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością. Realizatorzy projektu zaprezentują główne założenia programu aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z terenów wsi i małych miast "Postaw na pracę”. Analiza możliwości jego implementacji zostanie przeprowadzona podczas panelu dyskusyjnego. W ramach podsumowania niniejszej konferencji pracodawcy zaprezentują swoje doświadczenia w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych.
 

Będziemy zaszczyceni, jeżeli przyjmą Państwo nasze zaproszenie do udziału w niniejszej konferencji!

Poniżej zamieszczamy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.
Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w konferencji w terminie do 4 listopada

 

Program konferencji do pbrania: plik .pdf
Formularz zgłoszenia do pobrania: plik .docx

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!