mntr2017
Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys Roku”!

Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys Roku”!

Już od 1 stycznia 2018 r. można nadsyłać zgłoszenia do Konkursu „Sołtys Roku 2017”. Karta złoszeniowa - plik .doc Regulamin konkursu - plik...

Od podstaw

Od podstaw

Dobiegał koniec 1992 roku. Pracowałam wtedy w redakcji ogólnopolskiej, wysokonakładowej i opiniotwórczej gazety „Nowy Świat” z siedzibą w...

  • Dzień Sołtysa

    Dzień Sołtysa

  • Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys Roku”!

    Startuje 16 edycja Konkursu „Sołtys...

  • Od podstaw

    Od podstaw

luty

baner int 450-x-100px internetowy

agrotech las 450x100

superdeoa

 

akte2

Konferencja dot. zatrudniania osób niepełnosprawnych – Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji pt. „Osoby niepełnosprawne jako ważny potencjał rozwoju lokalnego rynku pracy”, która odbędzie sięw dniu 7 listopada 2014 r. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie przyul. Marszałkowskiej 94/98 w godzinach 10.00 - 15.00 (rejestracja uczestników/czek rozpocznie się o godzinie 9.00).

 
Konferencja organizowana jest w ramach realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Fundacją Aktywizacja projektu systemowego pt. „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskichi małomiasteczkowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom/czkom tematyki sytuacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych oraz ich dużego potencjału możliwego do wykorzystania na lokalnym rynku pracy. Podczas spotkania zostaną przedstawione liczne zagadnienia związane z wprowadzaniem na rynek pracy osób z niepełnosprawnością zarównoz perspektywy krajowej, jak i międzynarodowej. Społeczna odpowiedzialność biznesu i administracji w zarządzaniu różnorodnością omówiona zostanie na przykładzie rozwiązań skandynawskich. Przedstawione zostanie również zagadnienie telepracy jako skutecznego instrumentu aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością. Realizatorzy projektu zaprezentują główne założenia programu aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością z terenów wsi i małych miast "Postaw na pracę”. Analiza możliwości jego implementacji zostanie przeprowadzona podczas panelu dyskusyjnego. W ramach podsumowania niniejszej konferencji pracodawcy zaprezentują swoje doświadczenia w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych.
 

Będziemy zaszczyceni, jeżeli przyjmą Państwo nasze zaproszenie do udziału w niniejszej konferencji!

Poniżej zamieszczamy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.
Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w konferencji w terminie do 4 listopada

 

Program konferencji do pbrania: plik .pdf
Formularz zgłoszenia do pobrania: plik .docx

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!