TRAINER baner1000-x-100-mm
Unia Europejska dla Ciebie

Unia Europejska dla Ciebie

  Dowiedz się dlaczego warto iść na eurowybory

Na co nam ta Unia?

Na co nam ta Unia?

– Dostajemy coraz mniej pieniędzy od Unii. A coraz więcej jej wpłacamy. To po co nam ta Unia? – Coraz częściej słyszę takie pytania od...

Laureaci Konkursu „Sołtys Roku 2018”

Laureaci Konkursu „Sołtys Roku 2018”

Znamy już laureatów 17. edycji ogólnopolskiego Konkursu „Sołtys Roku”.  Kapituła Konkursu pod przewodnictwem redaktor naczelnej „Gazety...

  • Unia Europejska dla Ciebie

    Unia Europejska dla Ciebie

  • Na co nam ta Unia?

    Na co nam ta Unia?

  • Laureaci Konkursu „Sołtys Roku 2018”

    Laureaci Konkursu „Sołtys Roku 2018”

maj2019

 2019-03-01

reutter2

akte2

Nie tylko dla zakochanych

ntds 2017 02
Mówiąc o święcie zakochanych najczęściej wyobrażamy sobie pary zakochanych nastolatków lub narzeczonych. Jednak to święto niesie tak pozytywne przesłanie miłości i przyjaźni, że warto, aby włączyli się w jego obchodzenie wszyscy – i starsi, i młodsi. Jest tyle osób do obdarowania sercem: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, przyjaciele, nauczyciel w szkole lub przedszkolu. Przygotuj dla nich wspólnie z dzieckiem walentynkowe upominki. Radość obdarowanych będzie ogromna. Oto kilka propozycji na kartki lub ozdoby:
Serduszkowa girlanda. Z kolorowego bloku technicznego wytnij serca, sklejaj je następnie po dwa, w środek wklejając sznureczek lub włóczkę. Girlanda będzie wyglądała ciekawiej, gdy będziesz sklejać więcej serc lub gdy serca będą różnej wielkości.
Guzikowe serce. Na kartce narysuj serce i wyklej je czerwonymi guzikami w różnych rozmiarach. Guzikowe serce możesz oprawić w ramkę.
Włóczkowa walentynka. Z czerwonego brystolu wytnij serce i okręć je włóczką w kolorze różowym i czerwonym.
Serce dla „złotej rączki”. Na kartce narysuj serce i wyklej je nakrętkami w różnych rozmiarach. Takie serce ucieszy każdego majsterkowicza. Gdy oprawisz w ramkę będzie idealną ozdobą warsztatu.
Słodka walentynka. Idealna dla dzieci, gdyż oprócz wyznania miłości i sympatii zawiera słodki drobiazg. Z brystolu lub bloku technicznego wytnij serce lub dowolny inny kształt, w środku napisz życzenia. Serce złóż na pół, a w miejsce zgięcia wklej lizak.

Renia
Gazeta Sołecka Nr 2(290), str. 12